Про нас

Про команду

«Український свідок» - проєкт, який було створено 25 лютого 2022 року – на другий день після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Головна задача проєкту - документування подій війни і поширення створених фото і відео-матеріалів в Україні і за кордоном. 


Ми хочемо, щоб була присутня в інформаційному порядку денному країн Північної Америки та Європи і їхні уряди допомагали нашій державі, фінансово і зброєю. Ми не хочемо дати жодного шансу росії мати перевагу у цій війні, в тому числі – на інформаційному фронті. І врешті-решт – ми хочемо, щоб наші нащадки мали можливість, вивчаючи події часу, в якому ми з вами живем, могли подивитись, якою ціною Україна виборює свою незалежність. 


«Український свідок» є повноцінною медіа структурою із власною редакцією. Ми поширюємо контент як на свої ресурсах (Youtube, Telegram, Instagram і Facebook), так і через українські і світові ЗМІ. Наш контент став невід’ємною частиною процесу забезпечення новинами української аудиторії. Також ми пропонуємо його медіа у США та Західній Європі, з одного боку, надаючи їм можливість більше розказати про війну, а з іншого – допомагаючи нашій країні бути почутою та впливати на аудиторію за кордоном.


Міжнародна співпраця

Ми вже мали можливість звернутись до аудиторії США із майданчиків CNN New Day та Morning Joe from MSNBC. Завдяки присутності на Storyful, відео «Українського свідка» були використані News Channel 8, Yahoo! News та навіть Mr. Schwarzenegger у їхніх матеріалах. Також – інші посилання

Загальні збори учасників, засновники

Віталій Дейнега

Співзасновник

Ольга Бузунова

Співзасновниця

Голова 

Сергій Мельничук

Співзановник

Шеф-редактор 

Ольга Семенова

Виконавча директорка